אנחנו בלוג’יקל מתמחים בפיתוח ויישום פתרונות BI  על בסיס הפלטפורמות המובילות Qlik ו-Power BI

משנת 2014 אנו עוסקים בפיתוח ויישום פתרונות BI מתקדמים, תוך צבירת ניסיון עשיר במגוון נרחב של פרויקטים ותחומי פעילות.

צוות החברה מונה עשרות מפתחים ומנתחי מערכות נלהבים ומנוסים. לצד שליטתם המלאה בידע הטכנולוגי העדכני ביותר, המומחים שלנו מצוידים גם בהבנה מעמיקה של תהליכים עסקיים ושליטה יסודית במערכות העסקיות-ארגוניות הנפוצות.

אנו מובילים מספר רב של פרויקטים משמעותיים ורחבי היקף עבור יותר מ-150 ארגונים ממגוון תחומי התעשייה.

את השירותים והפתרונות המתקדמים שאנו מספקים, אנחנו מתאימים באופן אישי לצרכים ולמידות של הלקוח, תוך הקפדה על איכות ומצוינות, ושמירה על יחס אופטימלי של תועלת גבוהה ועלות נמוכה.

 

בשנים האחרונות התחלנו גם לפתח פתרונות ומוצרי מדף, הניצבים בקידמת הטכנולוגיה הקיימת. פתרונות אלו מרחיבים וממקסמים את כלי ה-BI  הנפוצים.

בפיתוח מוצרים אלו אנו משלבים את ניסיוננו באספקת שירותים מקצועיים למגוון ארגונים בתעשייה, יחד עם יכולות ומתודולוגיות בתחום המו”פ, מומחיות UI-UX ותכנות מתקדם. הפתרונות המתקדמים הללו מאפשרים לנו להעניק לכם את כלים המשופרים, המתוחכמים והיעילים ביותר לניתוח המידע העסקי שלכם.

בנוסף, הקשבנו ללקוחות שלנו, וכדי לעזור להם להפיק תועלת מקסימלית מהנתונים שלהם הקמנו בשנת 2021 את חברת הבת Logico – שמספקת ייעוץ תפעולי מושכל ומשוכלל שמבוסס על BI ו-AI.

על מנת לספק פרספקטיבת שירות של 360° הקמנו את  Logical ERP – שותפה עסקית מוסמכת של SAP המספקת שירותי יישום, פיתוח וייעוץ ללקוחות ממגוון רחב של ענפים.

0
הקמה על ידי 2 חברים
עתירי חזון ואמביציה
0 +
אנשי צוות
מפתחים ומנתחי מערכות מוכשרים עם ניצוץ בעיניים
0 +
ארגונים וחברות
שסומכים עלינו, מכל תחומי התעשייה

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לאפשר לחברות להתייחס ולטפל בנתונים שלהם כמו אל מכרה זהב עסקי, וזאת באמצעות אספקת שירותי בינה עסקית מקיפים ומתקדמים המאפשרים לארגונים שימוש אופטימלי בנתונים ככלי לקבלת החלטות מושכלות ומבוססות־נתונים

נעים להכיר,
הנהלת Logical

שלוימה
הרשקופ

CEO

יוסי רוסט

יוסי
רוסט

CTO

יוסי
בן-עגו

מנכ"ל חברת הבת Logico