Qlik Sense

הכירו את מערכת הבינה העסקית העוצמתית והפופולרית הנשענת על מנוע ניתוח אסוציאטיבי, AI וארכיטקטורה מתקדמת

בעזרת פלטפורמת ה-BI המתקדמת של Qlik אתם יכולים ליצור ויזיואליזציות, דשבורדים ואפליקציות שעונות על השאלות העסקיות החשובות ביותר בארגון שלכם.

פלטפורמת Qlik מעצימה את המשתמשים בכך שהיא מספקת להם יכולות תחקור מורכבות וגילוי תובנות בקליק אחד בודד.

יכולות תחקור והדמיית נתונים בשירות-עצמי

לכו אחר הסקרנות שלכם וחקרו את הנתונים באופן עצמאי לחלוטין ובלי להיות תלויים באף גורם אחר. בצעו מעברים מהירים מתצוגות אגרגטיביות לנתונים הגולמיים ולהיפך, פלטרו והשוו תוך טיול בין כלל הסגמנטים והמימדים הקיימים בנתונים שלכם. צרו דשבורדים ואינפוגרפיקות בצורה חופשית בעזרת ממשק המשתמש האינטואיטיבי המתקדם של המוצר.

דשבורדים אינטראקטיבים

התחברו לדשבורדים חיים שמספרים סיפור ומציפים תובנות עסקיות קריטיות. צרו אינטראקציה חיה ובלתי אמצעית מול הנתונים שלכם. עם Qlik אתם גמישים לחלוטין לחקור את הנתונים שלכם מכל זווית אפשרית.

חיפוש תובנות בשפה אנושית

שוחחו עם מודל ה-BI שלכם ושאלו אותו שאלות בשפת היום-יום. מנוע ה-NLP המובנה במוצר יעבד את השאלה שלכם ויגיב מיד עם תשובות ותובנות רלוונטיות שעשויים להפתיע אתכם בדיוק שלהם.

אוטומציות והתראות

קבלו התראות על שינויים ועדכונים בנתונים שלכם שיאפשרו לכם לנקוט פעולות בזמן אמת. באמצעות אוטמציות מתקדמות מבוססות נתונים (Data-Driven) תוכלו להיות תמיד עם אצבע על הדופק.
הפכו תובנות לפעולות - בעזרת אוטומטציה של יישומים, תוכלו להגדיר יצירה אוטומטית של פעולות במערכות מידע אחרות של הארגון, על בסיס workflow מוגדר – בתגובה לאירועים או שינויים בנתונים שלכם.

דוחות

צרו והפיקו מגוון דוח"ות בקלות ושגרו אותם בצורה אוטומטית ובמגוון פורמטים בהתאמה אישית לנמענים או שתפו אותם בעזרת כלי השיתוף המובנים במוצר.

חוצה-פלטפורמות

נתחו את נתוני הארגון בכל מקום ומכל מכשיר על ידי שימוש באפליקציה או בגישה רספונסיבית לממשק WEB. יכולת זו מאפשרת לכם להמשיך לשלוט במידע שלכם, לנתח מידע ולחקור תרחישים עסקיים גם בשטח, מחוץ לסביבת העבודה המשרדית.

ל-Qlik פרוטפוליו מנצח של מוצרי אנליטיקה עסקית:

Qlik Sense Enterprise

היא גירסה מקומית (Client Managed) של QlikSense – מוצר הדגל של חברת Qlik התומך בקשת רחבה של שימושים עסקיים. גירסה זו היא המוכרת והנפוצה ביותר כיום מתוך מגוון המוצרים של Qlik. הפתרון מספק מגוון רחב של אפשרויות כולל יכולות Slef-Service ויכולות ויזיוליזציה גבוהות המעודדות תרבות של תחקור נתונים וניתוח מידע באופן שיטתי מאורגן ומוסדר בארגון.

ניתן לפרוס את הפתרון בתצורת On-Premise או שילוב של Cloud ותצורה מקומית, בצורה מאורגנת וסקלבלית שמספקת גמישות מרבית לארגון.

Qlik Sense Enterprise SaaS

היכולת לגשר בין מידע עסקי וטכנולוגיות מידע הייתה תמיד המפתח להצלחה בניתוח נתונים. המעבר של יותר ויותר ארגונים לענן (גישת cloud-first) מסייעת בסגירה של הפער הזה.

Qlik Sense SaaS הוא פתרון בינה עסקית מלא מבוסס ענן, שמספק לארגונים חוויית ניתוח נתונים יוצאת דופן. הפלטפורמה מעצימה את המשתמשים ומאפשרת להם להשתמש בנתונים שלהם מכל מקום ובכל זמן - על מנת שההחלטות הניהוליות יהיו מבוססות נתונים.

Qlik NPrinting

Qlik NPrinting היא פלטפורמת הדוחות של קליק, היא מאפשרת לכם ליצור דוחות ממערכות הבינה העסקית Qlik Sense
ו-QlikView ולהפיץ אותם אוטומטית במגוון פורמטים לחברי הארגון, כמו גם לגורמים מחוץ לארגון. בין הפורמטים הנתמכים: Excel, Word, Power Point, PDF, HTML ועוד. המערכת גמישה מאוד ומאפשרת לייצר פרסונליזציה של הדוחות המופקים לכל נמען ונמען.

QlikView

קליקויו הוא המוצר הוותיק שהציג לראשונה תפיסה ייחודית של אנליטיקה מודרנית In Memory ששינתה את כללי המשחק. המוצר חולל מהפך בדרך שבה ארגונים צורכים נתונים ומנתחים אותם. QlikSense הוא ההתפתחות הטבעית של ה-QlikView – הדור הבא של פלטפורמת הניתוח המשלב מנוע ניתוח אסוציאטיבי ומספק פתרונות אנליטיים רבי עוצמה לארגונים מכל סדר גודל.

Logical היא שותף עסקי מוסמך של חברת Qlik ומספקת מעטפת מלאה וכוללת (One Stop Shop) של כל הפתרונות והשירותים הנוגעים לאחזקה ופיתוח של מערכות Qlik:

פיתוח ותחזוקה, יעוץ והדרכה, הקמת תשתיות BI. אנו מספקים ללקוחותינו את כל מכלול השירותים תחת קורת גג אחת.