שירותי BI

מתמחים בפיתוח והטמעת פתרונות בינה עסקית בעזרת הכלים המתקדמים בעולם

ייעוץ

ואפיון

אפיון ארכיטקטורת Data

לוג'יקל מספקת שירותי אפיון ותכנון ארכיטקטורת Data עבור מערכות בינה עסקית לחברות מכל הגדלים. שירותי האפיון שלנו מקיפים את כל המכלול הנדרש עבור אפיון הקמת מחסני נתונים ותשתיות Data מתקדמות שישרתו את כלי ה-BI הפועלים בארגון.

אפיון מודלים עסקיים

אנחנו מאמינים שהכרות עמוקה עם עולם התוכן שלכם ועם הטרמינולוגיה העסקית שלו - הכרחית להצלחת הטמעת מערכת BI איכותית ואפקטיבית בארגונכם, כזו שתיצור עבורכם יתרון תחרותי משמעותי.
לוג'יקל מספקת שירותי אפיון לטובת הקמת מודלים נקודתיים, או תכנון פתרונות BI שיספקו מבט של 360° מקצה לקצה.
אנחנו מתאימים את היועץ לפרויקט בהתאם לניסיון ולזיקה לעולם התוכן, לפי התמחות ורטיקלית, כגון: ייצור, קמעונאות, נדל"ן, כספים ועוד.

אפיון וניתוח נתונים

לטובת ביצוע פרויקט BI נדרשת הגדרה מדויקת "Source to Target" של הנתונים שיגזרו מהמערכות התפעוליות והסבתם למידע בעל משמעות באמצעות תהליכי ETL אוטומטיים.תהליך זה דורש הבנה מעמיקה של מקורות הנתונים שלכם ואת ההקשרים הלוגיים והעסקיים שלהם.

פרויקטים רבים בתחום ה-BI נתקלים בקשיים, או נכשלים, דווקא באזור הזה של הבנת הטבלאות הבסיסיות שקיימות בידי הלקוח ואת האופן שבו הן מתקשרות ביניהן ומייצגות את התהליך העסקי המלא. הבנה לקויה או חוסר בהירות בניתוח טבלאות הבסיס מסכנת באופן משמעותי את הפרויקט.
אנחנו מבינים בסיסי נתונים לעומק, מצליחים לנתחם במהירות ולזקק מתוכם את המידע הנדרש, באמצעות מגוון שיטות וטכניקות ייחודיות, גם במקרים שהידע לא זמין בארגון.

אפיון מדדי KPI

"מה שמודדים משתפר, מה שמתפרסם משתפר עוד יותר"
[Peter F. Drucker].

ארגונים רבים מטמיעים מערכת בינה עסקית, אך מתקשים לגבש את מדדי ה-KPI הנכונים והחשובים באמת עבורם שיובילו לשיפור מתמיד. אנחנו מסייעים ללקוחותינו באפיון והגדרת מדדי KPI כלל ארגוניים, המתבססים על מתודולוגיה ייחודית שפותחה בשיתוף עם חטיבת הייעוץ שלנו Logico.
באפיון מדדים אנחנו משלבים את המרכיב הניהולי-עסקי יחד עם המרכיב הטכני – מה שהופך את התהליך להרבה יותר מוצלח.

שירותי

פיתוח

פיתוח ותחזוקת מערכות BI

אנחנו מספקים שירותי פיתוח ותחזוקה בפלטפורמות ה-BI וה-ETL המובילות בעולם, כגון Power BI, Qlik, SSIS, Data Factory ועוד.
אנחנו לא רק מספקים את כח האדם המקצועי ביותר בתחומי ה-BI בשוק הישראלי, אלא מביאים לשולחן פתרון מלא שכולל מתודולוגיות פיתוח, Best Practices, מעטפת ניהולית מלאה ויותר חשוב מהכל – חיוך והמון המון חשיבה מחוץ לקופסא.
השירות שלנו ניתן במגוון מודלים ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

מערך הדרכה והכשרות

ההתפתחות המואצת והצמיחה של עולם ה-BI בארגונים מכל הגדלים, והתפקיד המכריע אותו ממלאות מערכות אלו, מביא חברות רבות לפנות אלינו על מנת שנסייע בהכשרת הצוותים הקיימים שלהם ולהעניק להם ידע ופרקטיקה מקצועית מתקדמת בפלטפורמות ה-BI המובילות Power BI ו-Qlik.

הוותק, הניסיון והמגוון הרחב של הפרויקטים שביצענו בשוק הישראלי - מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו תוכניות הכשרה בהתאמה אישית לצרכים העסקיים והטכנולוגיים שלהם.