פתרונות ערך

Logical מפתחת תוספים (Extensions) ותוכנות המותאמים לחברות בשוק הישראלי והבינלאומי. המוצרים הטכנולוגיים שלנו מעצימים את יכולות כלי ה-BI, מגדילים פרודוקטיביות ומספקים ערך מוסף עסקי ממדרגה ראשונה

LogiExport for QlikSense

תוסף עוצמתי למערכת Qlik Sense המאפשר ייצוא דוחות מעוצבים מרהיבים בתצורת Excel למגוון רחב של צרכים עסקיים

ייצוא מהיר בלחיצת כפתור של מגוון ויז'ואליזציות

שמירה על פורמט הנתונים בתהליך הייצוא לאקסל

ייצוא מספר רב של ויז'ואליזציות למספר גליונות או קבצי אקסל

פונקציות מאקרו

יצירת טמפלט לייצוא מותאם אישית

פתרון חוצה פלטפורמות - ניתן לשימוש בכל מכשיר

LogiExport הוא פתרון פורץ-דרך לייצוא דוחות QlikSense לפורמט Excel

מערכות ה-BI הכניסו חוכמה חדשה ועוצמה בלתי רגילה לעולם ניתוח הנתונים. למרות זאת, העובדה היא שגיליונות אקסל עדיין פופולאריים למדי בארגונים. גם אם אנחנו פחות אוהבים את זה – זו עדיין מציאות רווחת למדי.
יש לכך גם סיבות טובות, משום שעדיין ישנן משימות שלגביהן השימוש באקסל הוא נפוץ ופרקטי למדי. לדוגמה, ניתוח נתונים אד-הוק, או הפקה של דוח"ות לטובת הפצתם בארגון או מחוצה לו. LogiExport נולד בעקבות בקשות מהשטח, מאת לקוחות QlikSense רבים המעוניינים להפיק את הנתונים שלהם בכלי ה-BI לאקסל, וזאת לטובת המשך תחקור, או לטובת הפצת הדוחות. אנו נענינו לקריאה מהשטח ופיתחנו מוצר מעולה: תוסף ייחודי המאפשר לייצא את פורמט הנתונים וצורת הצגתם במודל אל קובץ אקסל (או מספר קבצים), כשהוא מוכן לניתוח והפצה. ואין ספק שהכלי הזה תרם תרומה אדירה להרבה ארגונים: עשרות אינטגרטורים בתחום ה-BI אימצו את התוסף והטמיעו אותו אצל לקוחותיהם; וארגוני ענק ממגוון תעשיות מצאו בתוסף אפשרות למקסם את היכולות האנליטיות של כלי הBI על ידי הנגשתם לאקסל ושימוש יצירתי בפונקציות ה'מקרו' והתבניות ('טמפלטים') השונות.

MAX BI

מספקת פתרונות BI מהמדף שתוכננו על ידי המומחים שלנו כדי לשרת מגוון רחב של צרכים ויישומים עסקיים מהחיים האמיתיים, ובכך היא מאפשרת לדלג על חבלי הלידה המסורתיים של פיתוח מערכת מאפס, ומאיצה את התהליך באופן משמעותי.

המערכת מוטמעת בתוך ימי עבודה בודדים ומאפשרת לקחת שליטה מלאה על העסק.

נגן וידאו

התממשקות

התממשקות למגוון מערכות ERP

דוחות

יצוא מגוון דוחות לפי חתכים שונים

הטמעה פשוטה

הטמעה מהירה וקלה ללא צורך בשינויים במערכת הקיימת

דינאמי ומודולרי

ניתן להתאמה אישית ומתאים לחברות בכל סדר גודל

מכל מקום ובכל זמן

גישה למידע מכל מקום ובכל זמן באמצעות מחשב, טאבלט וטלפון נייד

התאמה למגוון תחומים

ניתוח ביצועי מכירות, כספים, רכש ואספקה, משאבי אנוש,מערך שירות שיווק והפצה וייצור

פתרונות לעולמות תוכן שונים: ניתוח ביצועי מכירות, כספים, רכש ומלאי

בחבילת MAX-BI מגוון מודלים מתקדמים מהמדף, לדוגמה מודל המכירות שלנו מספק פתרון מקיף לניתוח ופילוח נתוני מערך המכירות בזמן אמת, מעקב ביצועי לקוחות. שיפור ביצועים ומעקב אל מול יעדים. ניתן להתאמה בקלות לסביבות עסקיות שונות לרבות ארגונים המאופיינים בתהליכי מכירה מורכבים. הפתרון מתממשק אוטומטית למערכות המידע בארגון, ומספק תמונת מבט של 360 מעלות על מערך המכירות.