חטיבה חדשה: לוג’יקל ERP

תאריך פרסום: 10/01/2023

קבוצת לוג’יקל מתרחבת

מאז הקמתה ב-2010 מתמקדת לוג’יקל בגישור על הפערים שבין טכנולוגיות מידע (IT) וצרכים עסקיים. השנים הרבות בהן עוסקת החברה ביישום פתרונות BI, הקנו לה ידע משמעותי בתהליכים פיננסיים ולוגיסטיים במגוון רחב של ארגונים ותעשיות.

ההבנה שהפקת מלוא הערך ממערכות בינה-עסקית בארגון קשורה קשר הדוק לאופן בו הוטמעה מערכת ה-ERP הארגונית, דחפה את החברה להרחיב את היצע הפתרונות וההתמחות של החברה גם למערכות לניהול תהליכים עסקיים דוגמת ERP.

 

תיעוד מהרמת הכוסית החגיגית לציון השותפות במשרדי SAP ישראל 

לאחרונה אף הוסמכה החברה ע”י SAP ישראל כשותפה המיישמת את פתרון SAP Business One לשוק ה-SMB. “הבחירה ב-SAP Business One הייתה טבעית בשל היותה מערכת ERP מובילה בקרב עסקים קטנים ובינוניים ויישומה בקרב אלפי עסקים בישראל”, אומר מנחם פרדני, מנכ”ל חטיבת ה-ERP, “כעת, נוכל להציע ללקוחותינו הקיימים וללקוחות חדשים מניפה רחבה יותר של פתרונות לניהול התהליכים העסקיים ולקבלת החלטות המבוססות על מידע זמין”.

SAP Business One הוא פתרון מקיף במחיר נוח לכל עסק שמאפשר לנהל את כל ההיבטים העסקיים ממערכת אחת – כולל כספים, מכירות, קשרי לקוחות ותפעול. למערכת למעלה מ-60,000 לקוחות בעולם, מתוכם מעל 4,000 בישראל.

לוג’יקל היא שותפה עסקית של SAP למכירה ויישום של הפתרון שעוזר לייעל את תהליכי התפעול לכל אורכו ורוחבו של העסק ולשפר את השורה התחתונה בעזרת גישה מיידית למלוא המידע העסקי. החברה מספקת שירותי תמיכה, יישום ופיתוח תוספים (AddOns) ל-SAP Business One ללקוחות מכל סדר גודל.

רוצים לשמוע עוד אודות חטיבת ה-SAP Business One שלנו? פנו אלינו

לקריאה נוספת אודות חטיבת ה-ERP של לוג’יקל לחצו כאן

מאמרים נוספים בשבילך: